PARTNERZY

Partnerzy Zjazdu

Partnerzy

PKN ORLEN S.A.

PKN ORLEN S.A. jest międzynarodową grupą kapitałową z branży paliwowo-energetycznej, od ośmiu lat nieprzerwanie uznawaną za najcenniejszą polską markę. Grupa ORLEN zarządza sześcioma rafineriami i największą siecią 2 700 stacji paliw w Europie Środkowej.

ASmet

Grupa ASMET jest jednym z największych w Polsce producentów i dystrybutorów elementów złącznych. Podstawą strategii oraz kluczem do sukcesu jest wysoka jakość naszych wyrobów, szeroka gama asortymentowa, krótkie terminy dostaw i wykwalifikowana załoga.

Grupa Azoty S.A.

Grupa Azoty to jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Zajmuje drugą pozycję w UE w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają również silną pozycję w sektorze chemicznym, znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Enkelman Technologies Pty. Ltd.

Firma założona przez polskiego inżyniera Andrew Enkelmana, od 40-tu lat świadczy usługi w zakresie technologii pojazdów, w Australii i innych krajach świata.

FCA Poland

Fiat Chrysler Automobiles (FCA), jest siódmym co do wielkości producentem samochodów na świecie, projektuje, produkuje i sprzedaje samochody osobowe, lekkie samochody dostawcze, komponenty i systemy produkcyjne na całym świecie.

TAURON Polska Energia S.A.

TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa TAURON obejmuje swoim działaniem 18 proc. powierzchni kraju i jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, w tym największym dystrybutorem oraz drugim sprzedawcą i wytwórcą energii elektrycznej.

Automobilklub Polski

Automobilklub jest społeczną organizacją działającą na podstawie prawa o stowarzyszeniach, powołaną do upowszechniania kultury motoryzacyjnej, popularyzowania sportów motorowych, turystyki motorowej oraz zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wrocławskie Centrum Badań EIT+

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ to organizacja badawczo-rozwojowa, nastawiona na rozwój nowych technologii i badań aplikacyjnych dla przemysłu, dysponująca kompleksową infrastrukturą laboratoryjną.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA są operatorem elektroenergetycznego systemu przesyłowego w Polsce, którego głównym celem jest zapewnienie niezawodnej pracy sieci przesyłowej i dostaw energii elektrycznej do wszystkich regionów kraju.

Stowarzyszenie Wspierania
Techniki Polskiej

Misja Stowarzyszenia jest podejmowanie inicjatyw, współpraca, promocja, edukacja na rzecz wspierania polskich przedsiębiorstw w opracowaniu oraz promowaniu innowacyjnych produktów czy nowych technologii umożliwiających skuteczną konkurencję z pomiotami o ugruntowanej pozycji na rynku.

PIT-RADWAR S.A.

Patronat Medialny